Sākumlapa
Ievads

 

Inženiersistēmas

Saules kolektori

Saules PV paneļi

Diodes apgaismojums

Rekuperācija

Ekonomija – pirmais, kas nāk prātā iepazīstoties ar alternatīvām tehnoloģijām.

Ekonomija – angl.: economy, vāc.: Okonomie. Materiālo un finansiālo resursu taupīšana, produkcijas ražošanas izdevumu samazināšana pateicoties to racionālākai un efektīvākai izmantošanai tautas saimniecībā.

Visa mūsu pasaule, ekonomika, ražošana, preču apgrozība balstās uz enerģijas patērēšanas. Enerģija ir pamatresurss, ietekmējošs dzīves dārdzība, peļņas apjomiem, attīstības ātrumam. Tāpēc, samazinot dārgās, maksas enerģijas patērēšanu – vienlaicīgi tiek palielinās jebkuras ražošanas rentabilitāte un tiek samazināta dzīves dārdzība.

Tātad, pirmais jautājums – kam mums taupīt enerģiju?

 • Lai ietaupīt naudu. Izdevumus siltumam un elektrībai var samazināt līdz 80%.
 • Lai paaugstināt komfortu mājās un ofisā. Piemēram, patiecoties vienkāršiem, mazizdevumu siltumizolācijas pasākumiem ir iespējams samazināt (paaugstināt) temperatūru telpā no 2 līdz 10°С.
 • Lai samazināt gaisa un ūdens piesārņošanu un saglabāt mežus. Lielākā enerģijas daļa šodien ir iegūstama dedzinot ogli, naftu un gāzi. Tomēr, piesārņošana ar kaitīgām vielām izraisa dažādas slimības, tajā skaitā arī onkoloģiskos.
 • Lai mazinātu klimata maiņas katastrofiskās sekas – plūdi, vētras, sausums un citas. (Enerģijas ražošana pie ogļūdeņraža gāzes izrakteņa sadedzināšanas ir galvenais ogļūdeņraža izplūdes avots, kura augošs saturs atmosfērā ir galvenais siltumnīcas efekta paaugstināšanas faktors un noved līdz klimata globālām izmaiņām).
 • Lai atstātu vairāk enerģētisko resursu mūsu bērniem.
 • Lai vinnētu laiku jauno – atjaunojamo, ekoloģiski tīro un drošu – enerģijas avotu rašanai un pētīšanai (vējš, saule, biogāze, biomasa, Zemes siltums, viļņi, straumes, pieplūdums un aizplūdums u.c.).


Otrais jautājums, uz kuru cenšamies atbildēt – kā lai ietaupīt enerģiju?

SIA "Eco Evolution" piedāvā saviem klientiem pārstāt būt ķīlniekiem un „slaucamām govīm” priekš enerģētiskām kompānijām. Pirmkārt mēs piedāvājam:

 • Energoaudita veikšana, lai saprastu esošo situāciju un noteikt mērķus, kuriem virzīties nākotnē.
 • Energozaudējumu samazināšanas pasākumi (auksto vietu siltināšana un temperatūras samazināšana karstās vietās).
 • Elektropatērēšanas samazināšanas pasākumi (diodes- , LED apgaismojums).

Otrkārt, mēs piedāvājam pakāpenisku tradicionālo enerģijas avotu aizvietošanu pret tīriem, atjaunojamiem, dabas avotiem, tādiem kā:

 • Saules sistēmas (heliosistēmas).
 • Vējiekārtas (vējģeneratori).
 • Zemes sūkņi (ģeotermālās sistēmas).
   

SIA "Eco Evolution" veiktie pasākumi līdz pat nodošanai pēc pilnās izpildes kopumā var samazināt enerģijas patērēšanu dzīvojamās telpās līdz 90%, bet ražošanās telpās līdz 50%.
Daudzu darbu veikšanā mūsu kompānija balstās uz moderniem mērīšanas, ražošanas, vadības, enerģijas glabāšanas, taupīšanas tehnoloģijām, kā arī uz savām tehnoloģiskās kompetences izstrādēm „know-how”. Katra tehnoloģija tiek izskatīta detalizēti mūsu Interneta vietnes attiecīgajās sadaļās:

 

Mūsu partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Copyright © 2010 SIA "Eco evolution". All rights reserved.